1. سبد خرید شما خالی می باشد

اتو بخار روونتا مدل DW9240

موجود

510000تومان 477000تومان

اتوبخار روونتا بهترین شکل اتو را با مجموعه ای ممتاز از عملکرد، قدرت و دقت برای شما فراهم می کند. این اتوی کارآمد 3100 واتی بخاردهی مطلوبی را برای شما فراهم میکند و همچنین بوسیله کفی استیل ضدزنگ Microsteam400 باعث انتشار بی عیب و نقص بخار می شود...

اتوکشی راحت

طراحی با کیفیت دسته اتو، اتوکشی راحت شده و دست خسته نمی شود.


بخاردهی عمودی آسان

با این ویژگی اتوکشی پارچه های ظریف و بزرگ آسان می شود. مناسب برای از بین بردن چین و چروک کت شلوار و سایر پارچه های آویزان مانند پرده.


ظرفیت بالا

مخزن 350 میلی لیتری این اتو باعث می شود که مدت زمان استفاده از اتو بیشتر شود.


فناوری دمای بهینه

اتوی DW9240 روونتا با داشتن سیستم دمای بهینه و نمایش آن بر روی صفحه LED خود به شما این امکان را می دهد که وقتی کفی اتو به دمای مورد نظر (با توجه به نوع پارچه انتخاب شده) رسید شما اتوکشی را آغاز کنید. این ویژگی باعث مراقبت از پارچه می شود.


عملکرد طولانی و بدون افت کیفیت

کفی استیل ضدزنگ با کیفیت بالای این اتو، عملکرد و انعطاف پذیری طولانی را تضمین می کند. سیستم یکپارچه ضدرسوب این اتو، مانع نفوذ رسوب ها به داخل اتو شده و تنظیمات ضدرسوب باعث بهبود کارایی اتوکشی در طی زمان می شود.


خاموش کن خودکار

این اتو در چند موقعیت به حالت آماده به کار میرود؛ بعد از 8 دقیقه وقتی روی پایه اش قرار بگیرد، بعد از سی ثانیه اگر بدون حرکت روی کفی یا به کناره اش بگیرد. این ویژگی برجسته اتو باعث عدم هدررفت انرژی و مانع سوختگی پارچه می شود.


دقت اتوکشی عالی

نوک پروفیله شده اتو شما را قادر می سازد که نقاطی را اتوکشی آنها سخت است مانند لبه های باریک، درزها و یقه ها را به راحتی اتو کنید. این ویژگی برجسته با میزان بخاردهی مناسب در نوک اتو فراهم می شود.


توزیع بخار در همه جهات

فناوری اختصاصی کفی Microsteam400 با 400 سوراخ میکرو (بسیار کوچک) باعث انتشار بی نقص بخار می شود. همچنین لبه های گرد این سوراخ ها باعث میشود کفی در تمامی جهات به راحتی سر بخورد.


بهینه سازی بخاردهی

فناوری سنسور هوشمند حرکتی که در این اتو وجود دارد باعث می شود که بخاردهی در حالت هایی مثل زمانی که اتو حرکت نمی کند یا به لبه هایش قراره گرفته، متوقف شود. این ویژگی باعث می شود که از هدر رفت آب مخزن و بخار جلوگیری شود.

  مشخصات کلی

ابعاد (سانتی متر) 16 × 13 × 31
وزن (کیلوگرم) 1.9
توان مصرفی (وات) 3100

  مشخصات اتو

جنس کف ليزر Laser
تنظیم میزان بخار دهی دارد
سیستم قطع کن خودکار دارد
مخزن آب دارد
گنجایش مخزن آب (میلی لیتر) 300
اسپری آب دارد
سیستم ضدچکه دارد
بخاردهی عمودی دارد
سیستم ضدرسوب دارد
بخاردهي پيوسته {گرم در دقیقه) 65
بخاردهی لحظه ای (گرم در دقیقه) 230

  سایر مشخصات

طول کابل 1.8

1 2 3 4 5

کالاهای مشابه